STarttijden programmaonderdelen

Donderdag 15 september | Onofficiële opening | I.s.m. Waterschap Amstel, Gooi en Vecht

19:00 uur
Terrein open
19:00 – 20:30 uur
Buurtwerkplaatjes
20:00 – 20:05 uur
Onthulling Buurttoren
20:45 uur
Voorfilm: Verlangen, Nederlandse Filmacademie [20:45]
21.00 uur
Hoofdfilm: Nederland Onder Water (no subs)
De hele avond
Food by Cascoland (geldt voor alle dagen)

Vrijdag 16 september | Officiële opening | I.s.m. Storytelling Centre
19:00 uur
Terrein open
19:00 – 19:50 uur
DJ PatRock
19:50 – 20:40 uur
Openingsact: straattheater en muziek van het Cultuurwateren project
20:40 – 20:45 uur
Openingswoord door wethouder
20:45 – 21:00 uur
Voorfilm: vastlegging maakproces Cultuurwateren
21:00 uur
Hoofdfilm: Good Bye Lenin (ENG subs)
Zaterdag 17 september | I.s.m. Oxville Cinema
13:00 uur
Terrein open
13:00 – 17:00 uur
MediaLab door Studio De Maan
13:00 – 17:00 uur
Harbour of Action: Presentatie & workshop zeilen door Olivier Delebecque
13:00 – 19:00 uur
DJ PatRock
15:00 – 17:00 uur
Kinder Kookworkshop (aanmelden verplicht)
17:30 – 19:00 uur
Kinderrestaurant (aanmelden verplicht)
19:00 – 20:00 uur
Band: Surfriders
20:00 – 20:30 uur
DJ PatRock
20:30 – 21:00 uur
Voorfilm: Gen Z Shorts
21:00 uur
Hoofdfilm: Captain Nova (no subs)
ALL NIGHT
Camping
Zondag 18 september | I.s.m. Planeet in Actie

11:00 uur
Open
11:00 – 13:00 uur
Buurtbrunch
11:00 – 17:00 uur
2e hands kledingmarkt
11:00 – 17:00 uur
Weggeefwinkel
13:00 – 17:00 uur
DJ PatRock
13:00 – 15:00 uur
Fashion workshop
13:00 – 17:00 uur
Harbour of Action: Presentatie & workshop zeilen door Olivier Delebecque
16:00 uur
Modeshow
17:00 – 18:00 uur
Band: The Rudies
18:00 – 20:30 uur
DJ PatRock
20:30 – 21:00 uur
Presentatie Planeet in Actie
21:00 uur
Hoofdfilm: Haute Couture (NL subs)

Maandag 19 september | KASKRAKER MAANDAG | I.s.m. Oxville Cinema

19:00 uur

Terrein open

19:00 uur

DJ PatRock & friends

20:45 uur

Voorfilm: Cocon, Nederlandse Filmacademie

21:00 uur

Licorice Pizza (NL subs)


Dinsdag 20 september | Cultuur van je Buur: Oekraïne | I.s.m. Oxville Cinema

19:00 uur
Terrein open
19:00 uur
DJ PatRock & friends
20:45 uur
Voorfilm: De Pinpas, Nederlandse Filmacademie
20:30 uur
Hoofdfilm: Moi Dumky Tykhi (My Thoughts Are Silent) (ENG subs)

Woensdag 21 september | LGBQT+ | I.s.m. Pink Nieuw-West & Oxville Cinema

19:00 uur
Terrein open
19:00 – 20.30 uur
DJ PatRock & friends
19:00 – 20.00 uur
Tour: Hoe Queer is Slotermeer?
20:30 – 21.00 uur
Voorfilm: I Am Not A Number: Alejandra
21:00 uur
Hoofdfilm: Beyto (ENG subs)
Donderdag 22  september | Zie jij wat ik zie? Een andere kijk op dementie | I.s.m. Burennetwerk

17:00-17.30 + 18:30-19:00 uur
DJ PatRock & friends:
19:00 uur – 20:00 uur
Tekenen met Ieder Mens is een Kunstenaar
17.30 uur – 18.30 uur
Odensejazzband
20:00 uur – 21:00 uur
Speeddaten en dialoog met het publiek over dementie (Anne-Marth Hogewoning/Female Economy)
20:00 uur – 21:00 uur
Voorfilm: MamEetBloemen + MamTalk (Adelheid Roosen/Female Economy)
21:00 uur
Hoofdfilm: The Father (NL subs)

Vrijdag 23 september | I.s.m. Meervaart

19:00 uur – 19:30 uur
Mando and Rich
19.30 – 20.30 uur
Filmquiz o.l.v. Devrim Aslan (bekend van tv-programma ‘Beat The Champions’)
Hele dag zichtbaar
Gedichten van Poetry Lab
20.30 – 21.00 uur
Voorfilm: Film Lab shorts van Meervaart Studio
21.00 uur
Hoofdfilm: Everything Everywhere All at Once (NL subs)
23.30 uur
Horrornight: Color out of Space(NL subs) | I.s.m. Oxville Cinema
Zaterdag 24 september | Shorts & Soundtracks | West Beach Lab

13:00 uur
Terrein open
13:00 – 17:00 uur
Kids Hang-Out met Luis Croes
13:00 – 17:45 uur
DJ PatRock & friends
13:00 – 17:00 uur
Harbour of Action: Presentatie & workshop zeilen door Olivier Delebecque
13:00 – 14:30 uur
Workshop foley, deel 1
13:30 – 14:00 uur
Meditatie: Soundscape of Life door Jetske Verhoeven
14:30 – 16:30 uur
Djembé Dramé workshop
16:30 – 18:00 uur
Workshop foley, deel 2
18:00 – 19:00 uur
DJ PatRock & friends
19:00 – 20:00 uur
Hessel du Mark
20:00 – 20:30 uur
DJ PatRock & friends
20:15 uur
Start filmavond, openingswoord West Beach Lab
Short: Porfotto
Short: Voor Aap (Inclusief introductie van composer Bob Thole)
Short: Wanneer Ik Ontplof
Short: Bes
Short: Dienstmeid#2 (Inclusief introductie van composer Nikolai Clavier)
Pauze
Short: Vlekkeloos (Inclusief introductie van composer Hans Nieuwenhuijsen)
Short: Wall#4
Short: Foleyworkshop short (Inclusief introductie van Eveline Ypma)
Short: Swipe
Short: Broer (Inclusief introductie van composer Herman Witkam)
Zondag 25 september | I.s.m. CreAmClub
13:00 uur
Luis Workshop
15:00 – 16:00 uur
Burlesque dansworkshop & show
13.00 – 17.00 uur
Harbour of Action: Presentatie & workshop zeilen door Olivier Delebecque
19:00 – 20:00 uur
Muziek: Micha & friends
20:30 – 20:35 uur
Voorfilm: Revelinho, Nederlandse Filmacademie
20:35 – 21:00 uur
Voorfilm: Trust
21:00 uur
Hoofdfilm: Cabaret (1972) (NL subs)